Prosinec 2006


Akce na ,,VONDROVNĚ"

15. prosince 2006 v 16:59
Někdy začátkem listopadu se celý hasičský sbor včetně vedoucích, žen, mužů i malých ,,prcků,, sešel v budově, které říkáme ,,Vondrovna" (moštárna, chaloupka). Tady jsme dostali od našeho vedoucího ,,flašku" šampaňského(samozdřejmě dětského =) ) Potom nás vedoucí pohostili hranolkami a uzeným masem, které jsme co nejrychleji zhltli a naše cesta směřovala směrem ven a my jsme si užívali prvního letošního sněhu (spíš kluci si užívali, holky v tom sněhu každou chvíli skončily a klukům bylo jedno zda po hlavě, po nohou či rovnou po zádech...). Nakonec jsme se vrátili na Vondrovnu, tady dopili poslední kofolu a při poslouchání rádia jsme si v kuchyni povídali (ve vedlejší místnosti se nedalo, protože tam se usadili ti starší a přeřvavat je by bylo ještě horší než přeřvavat rádio, a tak na nás zbyla kuchyň)
Tady je několik fotek... :c)

Mikuláš

6. prosince 2006 v 16:20
V Úterý 5.12.2006 jsme samozdřejmě nezapoměli na Mikuláše a čerty. Sice ne všichni, ale docela dost z našeho hasičského sboru(mladého:-)))) jsme se převlékli za Mikuláše, anděla a čerty(těch bylo 8). Potom jsme obcházeli domy......a dál už to všichni znáte! Kluci chodili ve druhé skupince, která nepodnikala nic odlišného a náš vedoucí rozvážel ,,ty velké,, čerty! Skončili jsme asi kolem osmé hodiny a byli jsme všichni spokojení a plní zážitků.

Hasičská schůze

6. prosince 2006 v 15:59
Co dodat: Bylo to fajn a... a tady jsou nějaký fotky...

Zatahování na svatbě

1. prosince 2006 v 22:55
Protože se v Čejově vdávala dcera jednoho z hasičů, tak náš velitel rozhodl, že jim budeme na svatbě zatahovat(teda vlastně ještě před svatbou, než jejich auta opustila Čejov). Vzali jsme si na sebe hasičské oblečení a staré helmy a když přijela svatební auta, postavili jsme do cesty starou hasičskou stříkačku, kterou jsme ,,odstranili,, až když ženich sestříkal obě plechovky ( my jsme museli pumpovat:-( ) Taky jsme za odměnu dostali cukroví a když odjížděli, tak jsme jim narozloučenou stříkali (bohužel ne na svatebčany, ale jen na pole :-(( )....Nakonec byla naše povinnost to všechno po sobě uklidit a taky zdolat ty čtyři krabice cukroví (na to nám stačila chvilka :) )

Táborák :))

1. prosince 2006 v 21:50
Ten den, kdy jsme se vrátili ze soutěže v Rohovce (30.10.2006) jsme se večer sešli u našeho vedoucího na zahradě. Ještě za světla jsme si stihli zahrát fotbal, ale tuhle hru jsme ukončili hned potom, co Jožka při snaze chytit míč do té doby, než spadne do jezírka, zahučel i s míčem po kolena do vody. Potom jsme se sesedli u stolu a připili si kofolou. Zatímco Jožka si sušil svoje kalhoty, ponožky i boty, tak my jsme si pochutnávali na opečených špekáčcích. Nakonec jsme se sesedli kolem ohýnku, povídali si a poslouchali rádio...